MAKALELER
Tek Yürek
Ekranımızı Karartmayın!

 İç saha deplasman demeden maçlara iştirak eden, maçlara iştirak edemiyorsa bile mağazalardan son parasıyla dahi olsa alışverişini yapan, bunu da yapamıyorsa gönül verdiği Galatasaray'ını ekranlardan takip eden ve hatta bunu bile şeref olarak kabul eden bütün taraftarlarımız adına;

 

Her pazarlama organizasyonda ihtiyaç duymuş olduğunuz, içerisinde arma aşkı olan bu taraftarın tamamına yakını; ne adı şikeye karışmış başkanın dalkavuğu Rıdvan Dilmen'i, ne asparagas haber ustası İbrahim Seten'i, ne de Engelli Aslanlar'ımızın Dünya Şampiyonluğu'na çamur atacak kadar düşen Mehmet Aslan'ı ekranlarımızda görmek İSTEMİYORUZ! 

 

Sanal ortamda ve günlük yaşamda bireysel bile olsa desteklerimizle yükselen GSTV marka değerini, yine bu taraftarın kalbini kıracak şekilde yerle bir etmeye hakkınız yok. Demokratik ortam kisvesiyle yürüttüğünüz bu çalışma hem Galatasaray Taraftarı'nı yok saymanız, hemde kurumsal değerinizi sıfıra indirmeniz anlamına gelmektedir. Adında Galatasaray bulunan bir kurum, her koşulda Galatasaray'ın menfaatlerini engellemeye çalışan zatları ekranına çıkararak ne yapmaya çalışmaktadır? "Sanlı Kaptan ve Can Bartu da çıkmıştı" diyerek kendinizi savunmaya çalışırken bu isimlere hakaret ettiğinizin farkında dahi değilsiniz. Biz Fenerbahçeli olduğu için değil, Galatasaray Düşmanı olduğu için bu isimleri ekranlarımızda istemiyoruz! Ali Sami Beylerden Hasnun Galiplere, Metin Oktaylardan Gündüz Kılıçlara kadar uzanan zengin tarihimiz ve kültür mirasımızın rating uğruna yerle bir edilmesinin açıklaması dahi olamaz!

 

Bu düşünceler ne bizim ne onun ne de başkasının düşünceleridir. İçerisinde Galatasaray aşkını yaşatan her taraftarımızın asla yaşamak istemediği bu durumu işleme soktuğunuz takdirde adınız Şanlı Galatasaray Tarihi'ne kara bir leke olarak geçecektir beyler! 

 

Büyük Galatasaray Taraftarı

 

Tepkinizi belirtebileceğiniz iletişim bilgileri:

 

Twitter

@TvGalatasaray

@VeliYigit

@GalatasaraySK

Mail

[email protected]